TEKOPP og FAT, "Zebra" Gefle / Upsala Ekekby.

138767. TEKOPP og FAT, "Zebra" Gefle / Upsala Ekekby.

Højde kop, 7,6 cm. Tønde diameter, 15, 6 cm.

Let Brugsslitage, underside cylinder med mindre krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.946