GUSTAV BÖRTNER. Olie på Panel, signeret og dateret -48.

138664. GUSTAV BÖRTNER. Olie på Panel, signeret og dateret -48.

Bjerglandskab med graner, masonitpanel, 60x80 cm.

Slid i hjørner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid i hjørner.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 2.169