LINUS VAN PELT. Plakat, Linus, signeret Schultz i printet.

1386057. LINUS VAN PELT. Plakat, Linus, signeret Schultz i printet.

C United Features Syndicate / Milano Libri Edizioni - Via Spiga !
Blandede mål 67x48 cm, rammemål 80x60 cm.

Gulning med mindre skader i hjørner og med rift i overkant og taperester, mangler glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.541