E L HERRING. Akvarel, signeret og dateret 1883.

138549. E L HERRING. Akvarel, signeret og dateret 1883.

Landskabsmotiver. 56 x 45 cm.

Ikke indrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskabsmotiver. 56 x 45 cm.

Ikke indrammet.

Antal besøg: 864