JRIADA CWIETKOW. Olie på lærred, signeret.

138548. JRIADA CWIETKOW. Olie på lærred, signeret.

Blomster stilleben. 62 x 89 cm.

Mindre farveknasninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre farveknasninger.

Antal besøg: 1.187