KANGEROUS HUD Sidst i det 20. århundrede.

138493. KANGEROUS HUD Sidst i det 20. århundrede.

Læder med hale. Længde ca 154 cm.

Mindre slitage, inde i huden med en forskydning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.896