Spejl med lampetter. Længde 150 cm, bredde 54 cm, dybde ca. 10 cm. Konsolbord med stenplade længde 62 cm, bredde 28 cm, højde 73 cm.
Brugsslitage. Kantstødt i prismer, prismer mangler.