Røgbord, Art deco, første halvdel af det 20. århundrede.

138387. Røgbord, Art deco, første halvdel af det 20. århundrede.

Træfiner med marquetry dekor. 2 skabe, 2 skuffer, hylder. På remskiver. Længde 62, bredde 62, højde 53 cm. Nøgle tilgængelig.

Glasplade mangler. Finerskader, ridser, slitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 3.549