Sæt KOBBER / MESSING, 3 dele, Orientalsk, 20. århundrede.

138213. Sæt KOBBER / MESSING, 3 dele, Orientalsk, 20. århundrede.

Lysestage højde: 56 cm Lampehøjde: 22 cm (uden ophæng) Krushøjde: 31 cm.

Have på. Lampe med huller i bunden, der mangler muligvis dele.
Løse dele til lampeophæng medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 694