BORDUR, bronzemetal, slutningen af 1800-tallet.

138148. BORDUR, bronzemetal, slutningen af 1800-tallet.

urværksskilt Samuel Marti Paris, højde 37, bredde 41 cm.

Brugsslitage, mangler bagdæksel og frontglas.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 897