TRÆKURV, messing, 20. århundrede.

137952. TRÆKURV, messing, 20. århundrede.

Hamrad yta. Foldet kant. Kulpig bunde.
Diameter 41,5 cm.
Højde 23 cm eksklusiv forhøjning ved håndtag.

Revner. Hul. Irritationer og misfarvninger. Håndtaget mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 41,5 cm.

Antal besøg: 4.353