SPEJLAGENTUR, færdigt fyrretræ, 20. århundrede.

137843. SPEJLAGENTUR, færdigt fyrretræ, 20. århundrede.

Længde 130 cm.

Have på.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 130 cm.

Have på.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 855