SPISEMØBLER, 5 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

137785. SPISEMØBLER, 5 dele, gustaviansk stil, 20. århundrede.

4 stole, gustaviansk stil, 1900-tallet 1 bord med 2 tillægsplader, diameter 110 cm, totelængde 206 cm.

Brugsslitage, finerfrigørelse, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 793