EMILI FERRER. Par og et interiør.

1376871. EMILI FERRER. Par og et interiør.

Tusch og gouache tegning på papir Signeret og dateret 1925 22x19 cm.

Forgyldt træramme. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 636