GIITARR, Neville, semi-akustisk.

137508. GIITARR, Neville, semi-akustisk.

Samlet længde ca 106 cm.

Slitage, stødmærker, en del af en stemmeskrue mangler og et gribebånd.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet længde ca 106 cm.

Antal besøg: 2.047