WILLARD LINDH. 1918-2007, olie på lærred, sign.

137389. WILLARD LINDH. 1918-2007, olie på lærred, sign.

67 x 93 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

67 x 93 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.716