OKÄND KONSTNÄR. Akvarel. Ikke signeret.

137260. OKÄND KONSTNÄR. Akvarel. Ikke signeret.

Ifølge etikette belgisk surrealist omkring 1930. 30 x 27 cm.

Rapport. Tab af farve. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.020