TOR BJURSTRÖM. Olie på lærred. Stempel signeret.

137239. TOR BJURSTRÖM. Olie på lærred. Stempel signeret.

Landskabsmotiv fra Tjörn. 60 x 74 cm.
Certifikat a tergo og Fredrik Bjurströms liste x121.

Mindre krakeleringer.

Kunstner/designer

Tor Bjurström (1888–1966)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre krakeleringer.

Kunstner/designer

Tor Bjurström (1888–1966)

Antal besøg: 3.769