PEP CAMPS. "Venskab".

PEP CAMPS. "Venskab".
1369624. PEP CAMPS. "Venskab".

Akryl på papir Signeret og dateret 1987. Vedhæftet ægthedscertifikat underskrevet af kunstneren 50x36 cm.

Spor af klæbemiddel på bagsiden. I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 444