GUSTAF CEDERSTRÖM. Olie på panel, monogram signeret CM og dateret 1912.

136946. GUSTAF CEDERSTRÖM. Olie på panel, monogram signeret CM og dateret 1912.

Skitse. Mål 26 x 34 cm. Certifikat på bagsiden af Carola Cederström.

Have på.

Kunstner/designer

Gustaf Cederström (1845–1933)

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Kunstner/designer

Gustaf Cederström (1845–1933)

Antal besøg: 2.532