DOMINO. 602 cal. 22LR.

DOMINO. 602 cal. 22LR.
1369437. DOMINO. 602 cal. 22LR.

Pistol italiensk halvautomatisk Make Domino. Mod. 602. Kaliber 22lr. Ref nr. 2887. Tud længde 14 cm. Justerbart mikrometersigte.
Anatomisk stempel med justerbar håndstøtte.
Magasinet mangler.

Mindre ridser. Meget god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Magasinet mangler.

Antal besøg: 3.204