Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Tæpper & tekstiler
Tæpper
TÆPPE, lagen, evt. Anna Greta Sjöqvist, signeret GS, 1900-tallet, 200 x 135.
1368989. TÆPPE, lagen, evt. Anna Greta Sjöqvist, signeret GS, 1900-tallet, 200 x 135.
200 x 135 cm.
Vis hele teksten
mindre Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
200 x 135 cm.
Vis hele teksten
mindre Brugsslitage.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
747