LÆNESTOL, Carl Malmsten, birk. Midten af det 20. århundrede.

136782. LÆNESTOL, Carl Malmsten, birk. Midten af det 20. århundrede.

Model Talavid.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Model Talavid.

Brugsslitage.

Antal besøg: 745