BOGSKAB, eg, århundredeskiftet 1800/1900.

136771. BOGSKAB, eg, århundredeskiftet 1800/1900.

Glaseret top, bund med skuffer og skabslåger.
Højde ca. 230 cm, længde 118 cm, bredde 56 cm.

ridser og blå mærker, Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.384