THOMAS FRISK. Akvarel.

THOMAS FRISK. Akvarel.
1367132. THOMAS FRISK. Akvarel.

Niche. Venedig. Signeret og dateret 1987. 36x33 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.108