DIGITALT KAMERA, Olympus FE-150, 5,0 megapixel.

1366111. DIGITALT KAMERA, Olympus FE-150, 5,0 megapixel.

Med æske, med oplader, instruktionsbog etc. Proveniens, et samlerhjem i Kronoberg.

Brugsslitage. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.523