BAG, "Monogram Reporter PM", Louis Vuitton.

1366071. BAG, "Monogram Reporter PM", Louis Vuitton.

Monogram lærred. Udvendige og indvendige lommer. 23 x 29 x 11 cm.
Serienr. SP0042.

Varen kan ikke ses hos auktionshuset, men sælges via billeder. Efter at auktionen er vundet og betalt, er genstanden klar til afhentning hos auktionshuset efter ca 7 hverdage, alternativt klar til transport via Auctionet efter ca 7 hverdage. Ved returnering/fortrydelse skal alle tags/etiketter forblive på varen.

Slitage. Ridser, hårdere steder. Udvendige og indvendige pletter er til stede. Metaldetaljer med ridser og patinering. Håndteres med misfarvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Serienr. SP0042.

Antal besøg: 796