1366071. BAG, "Monogram Reporter PM", Louis Vuitton.
Monogram lærred. Udvendige og indvendige lommer. 23 x 29 x 11 cm.
Serienr. SP0042.
Varen kan ikke ses hos auktionshuset, men sælges via billeder. Efter at auktionen er vundet og betalt, er genstanden klar til afhentning hos auktionshuset efter ca 7 hverdage, alternativt klar til transport via Auctionet efter ca 7 hverdage. Ved returnering/fortrydelse skal alle tags/etiketter forblive på varen.
Slitage. Ridser, hårdere steder. Udvendige og indvendige pletter er til stede. Metaldetaljer med ridser og patinering. Håndteres med misfarvning.
Serienr. SP0042.