BENGT ARNE LINDROS. Ætsning.

BENGT ARNE LINDROS. Ætsning.
1366025. BENGT ARNE LINDROS. Ætsning.

Hoved. Signeret og nummereret 4/15 ex. Dateret -62 24,5x21 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Bengt Arne Linderos (1929–1989)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Antal besøg: 272