MERRILY HARPUR. DEN GAMLE LEY.

1365506. MERRILY HARPUR. DEN GAMLE LEY.

Olie på lærred Betitlet og signeret verso 30 x 40 cm (36 x 46 cm inkl. ramme).

Direkte fra kunstnerens atelier - tilsyneladende i galleritilstand, se billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

The Auction Hub
Antal besøg: 1.323