VASALI LEVI. olie på Panel, signeret og dateret 1939.

1363973. VASALI LEVI. olie på Panel, signeret og dateret 1939.

Portræt af en kvinde. Cirka 61 x 41 cm.

Smuds. Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Smuds. Mindre pletter.

Antal besøg: 1.048