TEKANNA, sølv, senempir, Sverige, 1827, ca. 640 gram.

136330. TEKANNA, sølv, senempir, Sverige, 1827, ca. 640 gram.

Med sortfarvet håndtag.

Brugsslitage og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med sortfarvet håndtag.

Antal besøg: 1.181