IDA MALM. Relief, "Kulla", signeret og dateret, Bergsjö 1948.

136241. IDA MALM. Relief, "Kulla", signeret og dateret, Bergsjö 1948.

Fremstillet i træ, mål 28 x 23 cm.

Let slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let slitage.

Antal besøg: 6.838