TÆPPE, rullet ark, 20. århundrede, 243 x78.

1362002. TÆPPE, rullet ark, 20. århundrede, 243 x78.

grøn 243 x78 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

grøn 243 x78 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 279