REJSEGRAFON, begyndelsen af det 20. århundrede.

136167. REJSEGRAFON, begyndelsen af det 20. århundrede.

Af mindre model. Bejdset trækasse.
Længde 21, bredde 14,5, højde 18,5 cm.

Metal delvist tæret med ridser. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 730