LARS BERTLE. "Bohuslän III". Olie på lærred. Signeret Bertle.

136024. LARS BERTLE. "Bohuslän III". Olie på lærred. Signeret Bertle.

76x90 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Bertle (Født 1925)

Få foretaget en gratis vurdering!

76x90 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Bertle (Født 1925)

Antal besøg: 2.739