Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
1359657. FOLKE PERSSON. "Skattesump, Lapland". Blandede medier, signeret og dateret 1928.
« Tilbage til genstanden