SKÅL TIL FOD, glas, Pukeberg.

SKÅL TIL FOD, glas, Pukeberg.
135889. SKÅL TIL FOD, glas, Pukeberg.

Klar glasmasse. Polerede dekorationsblomster, guirlander og perlebånd.
Mærket. Signeret i bunden.
Diameter 19 cm.
Højde 13 cm.

Nogle små ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket. Signeret i bunden.
Diameter 19 cm.
Højde 13 cm.

Nogle små ridser.

Antal besøg: 4.764