TINN OBJEKTER, 3 stk.

135711. TINN OBJEKTER, 3 stk.

Urne med hank. Stemplet svensk blikhåndarbejde. N8 Højde 14 cm.
Bægerglas, stemplet svensk tin. Højde 7,5, diameter 10,5 cm.
Æske med låg inklusive blåt glas. Højde 3, diameter 5,5 cm.

Slitage, buler, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
135711. TINN OBJEKTER, 3 stk.

Slitage, buler, ridser.

Antal besøg: 807