JOHAN OSSIAN-ANDERSSON. olie på lærred, signeret.

1356791. JOHAN OSSIAN-ANDERSSON. olie på lærred, signeret.

Billedareal 50x75 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Johan Ossian-Andersson (1889–1975)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 50x75 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Auktionisten i Södertälje
Antal besøg: 397