DUKKER, 2 stk, trold, Greta Nygren Hedquist.

1356683. DUKKER, 2 stk, trold, Greta Nygren Hedquist.

Højde 34 og 37 cm.

Proveniens gods efter samlerparret Sigvard og Lilly Holmberg, Växjö.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 34 og 37 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.387