JOHN ERICSSON. Akvarel, signeret og dateret 99.

135655. JOHN ERICSSON. Akvarel, signeret og dateret 99.

Landskabsmotiver. 30 x 46 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskabsmotiver. 30 x 46 cm.

Antal besøg: 2.776