KNUT SJÖSTRAND. Olie på lærred, signeret.

135439. KNUT SJÖSTRAND. Olie på lærred, signeret.

"Gillöga i juni 1932", 37x54 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.147