SKULPTURER, 3 stk, inuit værker.

135401. SKULPTURER, 3 stk, inuit værker.

I henholdsvis sten, træ, skind og ben. Längans båd 34 cm, Stenskulpturhøjde ca. 17 cm.

Slitage og skader, dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.100