SPISESUMSMØBLER, LOUIS XV stil.

1353325. SPISESUMSMØBLER, LOUIS XV stil.

Bord og 4 stole, 2 indsatsplader Bord, diameter 118 cm, højde 77 cm.
Højden på stolene er 95 cm, sædehøjde 44 cm.

Bord med mindre Brugsslitage, stolene med brugsspor, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 897