GUNNAR HÖÖK. Olie på Panel, bybillede, signeret Höök.

1352602. GUNNAR HÖÖK. Olie på Panel, bybillede, signeret Höök.

Mål 40x80 cm Rammemål 45,5x85,5 cm Signatur bagpå, Höök Luleå.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 3.062