SOLSTOL 3 stk midt i det 20. århundrede.

1349574. SOLSTOL 3 stk midt i det 20. århundrede.

3 liggestole, midten af 1900-tallet.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.638