SYBORD, Empirestil, første del af det 20. århundrede.

134874. SYBORD, Empirestil, første del af det 20. århundrede.

Rund top, drejelig top med underliggende drejetop med små rum. Lyrfot. Birk. Højde 64,5 cm.

Brugsslitage. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Nøgle mangler.

Antal besøg: 676