HJØRNESKAB, græskarmalet, dateret 1956.

134787. HJØRNESKAB, græskarmalet, dateret 1956.

Længde 52, bredde 33, højde 70 cm.

Brugsslitage. Stødmærker. Lille farvetab.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.098