HÅRPYNKTER, 2 stk lignende, sten, Kina.

134756. HÅRPYNKTER, 2 stk lignende, sten, Kina.

Grøn sten evt fedtsten. Aflang form med afrundet ende. Udsmykket del med afskårne blomsterdekorationer.
Længde 17,5-18,5 cm.

Nogle mindre ridser eller Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 17,5-18,5 cm.

Antal besøg: 931