1347287. DISPLAYSKAB, Carl Larsson stil.
Tre udstillingslåger på skydeskinner med tre underliggende hylder.
Underskabsbeklædte låger med underliggende hylde.
Højde 220 cm.
Bredde 158 øverst med kroneliste, 152 cm ved lågerne.
Dybde 42 cm.
slitage, ridser, mærker, pletter, revner til stede, overfladesnavs.
Højde 220 cm.
Dybde 42 cm.